Novinka | Online chat

Chat Foxydesk

Vážení klienti autolakovny Autosibřina,

spustili jsme online chat pro přímou komunikaci s příjmem zakázek autolakovny. Tento chat naleznete v pravém dolním rohu viz fotografie níže.

chat autolakovny

⇓  ONLINE CHAT AUTOLAKOVNY MÁ DVA STATUSY:  ⇓ 

  • Režim | Jsme ONLINE | Tento status značí, že je pracovník příjmu autolakovny k dispozici a je připraven s Vámi řešit dotaz, který Vám leží na srdci. Online jsme v běžné pracovní době, ale občas se může stát, že nebude k dispozici a chat bude v druhém režimu.
 
  • Režim | Napište nám | Tento režim funguje převážně v době kdy máme na lakovně volno a čerpáme síly na další dny lakování a zkrášlování Vašich vozů. 😊 Zanechte nám zprávu s kontaktem (je to opravdu jednoduché) a my se Vám ihned v pracovní době (někdy je to i dříve) ozveme.

Online chat můžete využívat na jakékoliv dotazy spojené s provozem autolakovny Autosibřina. Také si můžete vyžádat online cenovou kalkulaci nebo poslat online fotky poškozeného vozu. Těšíme se na Vaše dotazy.

Víte, že autolakovna Autosibřina poskytuje více služeb v autolakýrnictví? Více informací naleznete na stránce služby.

Jednoduchý a rychlý interaktivní ceník lakování jednotlivých dílů na voze naleznete na hlavní stránce.

⇓  PŘEČTĚTE SI NEJČTENĚJĚŠÍ ČLÁNKY AUTOLAKOVNY AUTOSIBŘINA V ROCE 2020: 

Nová kancelář příjmu zakázek

Lakování speciálu Alfa Romeo Giulia

Lakování vozu BMW X3

Čistota v lakovacím boxu

Lakování vozu Škoda Fabia III

Lakování vozu Mazda MX-5 RF

Chcete rozleštit škrábance nebo opravit větší škodu? Jsme tu pro Vás! Autolakovna Autosibřina je Vám plně k dispozici. Vyžádejte si nezávaznou cenovou nabídku, nebo se rovnou objednejte na svůj termín.

⇓  VĚDĚLI JSTE, ŽE ? 

Řešíme kompletní škodné události a veškeré dokumenty s pojišťovnou řešíme za Vás? Chcete také pomoci při řešení škodné události? Napište nám.

⇓  KDE NAJDETE AUTOLAKOVNU AUTOSIBŘINA ?