Pobočka v Sibřině dočasně uzavřena.

+

Partneři





spolupracejeme s těmi nejlepšími z oboru




zpět >

Colors Unlimited International (CUI) je mezinárodní společenství certifikovaných lakoven Spies Hecker s více než desetiletou historií. Partneři CUI používají pro lakování výhradně špičkové materiály Spies Hecker, schválené a doporučované výrobci automobilů.

Předpokladem pro udělení certifikátu je však splnění standardů z vybavení, dodržování technologických postupů, odpovídajícího prostoru pro příjem oprav, administrativní pomoci při řešení pojistné události, zapůjčení náhradního vozu atd. Tyto standardy jsou všem zákazníkům a dodavatelům zárukou nejvyšší kvality poskytovaných služeb a vzájemné spolupráce.

Střediska CUI v České republice procházejí pravidelným auditem, který vždy prověří, zda je partner stále způsobilý a splňuje požadavky.

Smluvní opravna







Moderní technologie, kvalitní materiály, široký sortiment služeb a především dlouholetá úspěšná tradice - to jsou synonyma nejvýznamnějšího výrobce autolaků na světě - Spies Hecker.

Světový lídr v doprovodných materiálech pro lakování. Ucelený systém opravy, od broušení, maskování, tmelení a lakování, až po závěrečné přeleštění vrchního laku.


Kompletní sortiment brusiv od švýcarské společnosti Sia Abrasives.



Festool automotiv systems je dodavatelem nářadí a příslušenství pro autolakýrníky.


Carsystem je jeden z největších výrobců moderních a inovovaných produktů v oblasti oprav karosérií automobilů. Zaručuje vysoký standard všech produktů a kompletní servis nabízený partnery.