V roce 1991, když Michal Karpíšek začal podnikat v oboru autolakýrnictví, vznikla firma, která funguje dodnes.

Jak si doba žádala, tak v roce 1998 firma přesídlila do provozovny v Sibřině, která ji dala mnohem větší možnosti růstu. Zde otevřela lakovnu i s klempírnou pro cca 15 vozidel.

Od této doby nese firma název AUTOSIBŘINA.

Díky naší pracovitosti a poctivosti, ale i zákazníkům, kteří byli s naší prací spokojeni a vraceli se k nám, firma v roce 2001 otevřela samostatnou klempířskou dílnu. Celkem tak navýšila kapacitu na cca 40 opravovaných vozidel současně.

V roce 2007 jsme otevřeli novou pobočku v Praze 10 – Strašnicích.

V tomto roce jsme tak začali spolupracovat s největším autorizovaným servisem Citroen v ČR – Autoport, s.r.o. Stali jsme se také smluvními partnery s pojišťovnami.

V tomto roce vstoupil do firmy Martin Karpíšek, syn majitele. Ten po dokončení odborného vzdělání tohoto oboru začal ve firmě pracovat a posouvat její další aktivity.

V roce 2014 jsme se stali součástí prestižní sítě mezinárodních certifikovaných autoopraven – CUI.

V roce 2018 jsme se rozhodli přesunout veškeré svoje aktivity z provozovny v Sibřině do pobočky v Praze. Zde jsme otevřeli další prostory pro Vaše vozy.

V současné době nás najdete v Praze 10 – Strašnicích, kde provádíme kompletní opravy vozidel v moderní lakovně a klempírně.

Autosibřina se vzhledem k rozvoji mění v roce 2020 na Autosibřina, s.r.o.

V současné době ji vede syn původního majitele Michala Karpíška – Martin Karpíšek.

Všem našim zákazníkům děkujeme za téměř celých 30 let důvěry a loajality.

Těšíme se na Vás

Vaši Michal a Martin Karpíškovi