Pobočka v Sibřině dočasně uzavřena.

+

klempírna - Kompletní opravy karosérií všech značek Klempíř Praha


 • Kompletní klempířské práce vašeho havarovaného vozu (včetně odtahu, vyřízení pojistné události, výměny autoskla, provedení senzorové geometrie a seřízení světel)
 • Opravíme karoserii automobilu

zpět >

Klempíři Praha 10 – opravy karoserií

Někdo se opřel do vašeho vozu na parkovišti? Nebo jste možná někam ťukli vy? To se asi stane každému. Naši autoklempíři a karosáři jsou profíci a karoserii opraví tak, že nebude nic poznat. Ani oprava karoserie po havárii nás nezaskočí.

Naše klempírna poskytuje

 • kompletní opravy karoserie automobilu všech značek
 • rovnání a opravy karoserie po dopravní nehodě
 • opravy a výměny zkorodovaných dílů
 • opravy pomocí spotovacího (vytahovacího) zařízení
 • možnost použití originálních i neoriginálních náhradních dílu
 • antikorozni ochrana opravených a nových dilú karoserie

Na základě rozsahu poškozeni naši zkušeni zaměstnanci objektivně posoudi, zda je dil určený pro opravu či výměnu. Opravy karosérii provádime pomoci nejnovějšich zařizení jako jsou rovnaci rám a spotovaci (vytahovací) zařizeni, sada na opravu plastu a další technické vybavení.

Karosářské práce menšího rozsahu provádíme pomocí spotovacího přístroje za použití příslušného specializovaného nářadí.

Naše společnost s mnohaletou tradicí se specializuje nejen na lakování karoserií (autolakýrnictví) ale rovněž komplexní klempířské a karosářské práce.

Pracovní kolektiv je na vysoce profesionální úrovni a naši proškolení pracovníci dokonale ovládají technologické postupy při nanášení všech typů používaných barev. Díky tomu, že vlastníme kompletní technické vybavení moderní lakovny (stříkací a sušící boxy, zařízení na míchání barev aj.), se řadíme mezi špičky v oboru na tuzemském a dokonce i na evropském trhu.

Autoklempírna neboli klempířská dílna se zabývá opravou plechových, hliníkových a plastových dílů karoserie.

Také provádíme ošetření a vyplnění dutin karoserie pomocí antikorozní hmoty. Na základě rozsahu poškození naši zkušení zaměstnanci objektivně posoudí, zda je díl určený pro opravu či výměnu. Opravy karosérií provádíme pomocí nejnovějších zařízení, jako jsou rovnací rám, spotovací (vytahovací) zařízení, sada na opravu plastů a další technické vybavení... Klademe maximální možný důraz na vyškolené a zkušené zaměstnance, jejiž cílem je odvést pro Vás tu nejlepší práci.

Pro konkrétní nacenění autoklempířských prací je vhodné, aby jste nás navštívili osobně i s vozidlem v našem autoservisu. Autoklempíř Vaše vozidlo prohlédne a navrhne řešení opravy i v oblasti lakování vozidla. Postaráme se i o kalkulaci ceny za opravu předem.

K opravě karosérie jsou používány kvalitní náhradní díly. Zákazník si může vybrat pro opravu svého vozu od originálních náhradních dílů přes díly z druhovýroby (repliky).

Naše autoklempírna disponuje rovnacím rámem, na kterém je možno rovnat karosérie osobních i dodávkových automobilů všech značek. Rovnat lze jak drobné „ťukance“ tak i těžké havárie. Mezi naše vybavení patří i kvalitní spotovací a svařovací přístroj, který Vám zajistí kvalitní opravu Vašeho automobilu bez nutnosti demontáže dílů karosérie.

Klademe maximální možný důraz na vyškolené a zkušené zaměstnance, jejichž cílem je odvést pro Vás tu nejlepší práci.

Spotovací přístroj

Spotovací přístroj s pojízdným vozíkem je koncipovaný především jako speciální zařízení pro opravy karosérií motorových vozidel. Přístroj umožňuje provádění celé řady autokarosářských úkonů.

K těm nejčastěji používaným patří

 • navařování šroubů, nýtů, vytahovacích hřebů, podložek, vlnovců apod.
 • jednostranné bodování hrotem (např. jednostranné navařování plechu do tloušťky 0,8 + 1,2 mm),
 • přivařování karosářských komponentů (např. různé prvky pro upevňování ozdobných součástí karosérie atd.),
 • stahování vypouklých nerovností (boulí apod.) nahříváním atd.

Rovnací stolice s hydraulickým rovnacím přístrojem

Skládá se ze stabilního rámu, který pohlcujee rovnací síly. Přišroubovávají se na něj vozidla za spodní hranu nosníku dveřního prahu pomocí karosériových svorek. Hydraulický rovnací přístroj se může rychle připevnit na každém místě rovnací stolice. S rovnacími stolicemi lze opravovat i vážná poškození karoserie.

Během opravy vám ZDARMA půjčíme auto!

Smluvní opravna