Představujeme náš tým

Autosibřina_tým

PŘEDSTAVUJEME VÁM TÝM AUTOLAKOVNY AUTOSIBŘINA

Vážení zákazníci,

rádi bychom Vám fotografií níže představili náš kolektiv autolakovny Autosibřina s.r.o. Vždy je lepší když víte za kým jedete a kdo bude dělat objednanou práci. Proto na fotografii níže můžete vidět Radku, která přijímá zakázky a má na starosti chod kanceláře včetně péče o nás. 😊 Všechno co je spojené s rovnáním má na starosti nejvyšší z nás a to je Petr.  Pavel profesionálně nalakuje všechno co si zamanete a to fakt dobře! 

Posledního na fotografii máme našeho řídícího Martina a ten vám to zase všechno pěkně „spočítá“. Ale nebojte, vždy spravedlivě a poctivě. 😊

Náš tým je připraven vám vždy poradit a pomoc.

Těšíme se na Vás!

⇓ PŘEČTĚTE SI NEJČTENĚJĚŠÍ ČLÁNKY AUTOLAKOVNY AUTOSIBŘINA V ROCE 2020: ⇓

Nová kancelář příjmu zakázek

Lakování speciálu Alfa Romeo Giulia

Lakování vozu BMW X3

Čistota v lakovacím boxu

Lakování vozu Škoda Fabia III

Lakování vozu Mazda MX-5 RF

Chcete rozleštit škrábance nebo opravit větší škodu? Jsme tu pro Vás! Autolakovna Autosibřina je Vám plně k dispozici. Vyžádejte si nezávaznou cenovou nabídku, nebo se rovnou objednejte na svůj termín.

⇓ VĚDĚLI JSTE, ŽE ? ⇓

Řešíme kompletní škodné události a veškeré dokumenty s pojišťovnou řešíme za Vás? Chcete také pomoci při řešení škodné události? Napište nám.

⇓ KDE NAJDETE AUTOLAKOVNU AUTOSIBŘINA ? ⇓