Do rozstřiku či do hrany?

Do rozstriku_

Dlouhou dobu je rozstřik do sousedních dílů již běžným standardem v lakovacím procesu nejenom u automobilů. Ale i přes tento ověřený a zaběhnutý standard v postupu lakování jsou některé autolakovny nebo lidé přesvědčeni, že lakování končící hranou je to „pravé ořechové. Tak tomu, ale opravdu není. 

Volají, píší a přijíždějí k nám do autolakovny klienti, kteří mají „čerstvě“ nalakovaný svůj vůz a jejich věty začínají „Nesedí nám odstín, můžete s tím něco udělat?“. Můžeme, ale nedokážeme zaručit 100% identický odstín jako z výrobní linky – technicky to nejde. Ale při dodržování předepsaných standardů a moderních metod se dokážeme lakováním vozu přiblížit velmi blízko původnímu laku.

Tím jsme se přiblížili k originálnímu odstínu laku a teď máme za úkol lak „sjednotit“ alespoň pro lidské oko. Tím, že naše lakování nekončí „hranou“, ale lak rozstřikujeme dokonale oklameme lidské oko a máme na světě „původní“ odstín.

Pamatujte, že levné autolakovny nebo lakýrníci nemusí znamenat vždy automaticky úsporu Vašich pracně získaných peněz. Oprava špatného lakování vždy znamená odstrojit, zbrousit, zamaskovat, materiál a spoustu dalšího.  Vybírejte si svoji autolakovnu pečlivě, nebo si rovnou vyberte nás. 😊

 

Důležité k předchozímu odstavci | Samozřejmě automaticky neplatí: Drahá lakovna = Dobrá lakovna.

Pro jakékoliv informace jsme Vám plně k dispozici. Budeme rádi, když budete sledovat naší práci a průběhy lakování vozů u nás na blogu a třeba se někdy potkáme při lakování Vašeho vozu u nás v autolakovně Autosibřina s.r.o. 😊